Zavolejte nám
+420 737 235 102
Nebo nám napiště
spl@spl.cz
Katalog

O nás

Naše společnost, SPL System s.r.o. dodává zařízení, výrobky, materiály a poskytujeme služby pro výrobní firmy v elektrotechnickém průmyslu. Byla založena v roce 1996 a začínala jako dovozce předních technologií pro osazování desek s plošnými spoji. Krátce po vzniku jsme importovali převážně pájecí techniku, zařízení na zpracování kabelových svazků, ruční nářadí pro elektroniku, výrobní materiály a další zboží. Postupem času jsme se etablovali na celém území ČR. Prvními dodavateli byly Contact Systéme a OK Industrie z USA, EBSO a PEK3 z Německa a Kirsten ze Švýcarska. Bohatý sortiment výrobků a služeb byl v roce 2000 doplněn o elektrické šroubováky od firmy HIOS – Japonsko ESD materiály a výrobky, odsávání zplodin a zařízení pro testování DPS.

Od roku 2003 se věnujeme hlavně zařízeními pro kompletní zpracování kabelů a kabelových svazků. Jsme exkluzivními zástupci společnosti SM Contact corp. která je předním výrobcem a dodavatelem SPLICE a PININSERT technologie, která, krom jiných benefitů, nahrazuje proces pájení vodičů.

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem v oboru zpracování kabelů a kabelových svazků jsme v roce 2015 začali s výrobou a dodávkami větších technologických celků, jako jsou jednoúčelové stroje a zařízení nejen pro zpracování kabelů a kabelových svazků. Více informací najdete v sekci Automatizace.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace