Zavolejte nám
+420 737 235 102
Nebo nám napiště
spl@spl.cz
Katalog

Historie společnosti

SPL System, s.r.o. dodává zařízení, výrobky a materiály a poskytuje služby pro výrobní firmy v elektrotechnickém průmyslu.

Společnost byla založena v roce 1996 a začínala jako dovozce předních technologií pro osazování desek s plošnými spoji. Krátce po vzniku začala společnost importovat pájecí techniku, zařízení na zpracování kabelových svazků, ruční nářadí pro elektroniku, výrobní materiály a další zboží. Postupem času se společnost etablovala na celém území ČR. Prvními dodavateli byly Contact Systéme a OK Industrie z USA, EBSO a PEK3 z Německa a Kirsten ze Švýcarska. Bohatý sortiment výrobků a služeb byl v roce 2000 doplněn o elektrické šroubováky od firmy HIOS – Japonsko ESD materiály a výrobky, odsávání zplodin a zařízení pro testování DPS.

Zároveň začala společnost pravidelně vystavovat na různých veletrzích a pořádat odborné semináře.

Od roku 2003 se věnujeme hlavně zařízeními pro kompletní zpracování kabelů a kabelových svazků. Stali jsme se exkluzivními zástupci společnosti SM Contact corp. která je předním výrobcem a dodavatelem SPLICE a PININSERT technologie, která, krom jiných benefitů, nahrazuje proces pájení vodičů.

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem v oboru zpracování kabelů a kabelových svazků jsme v roce 2015 začali s výrobou a dodávkami větších technologických celků, jako jsou jednoúčelové stroje a zařízení nejen pro zpracování kabelů a kabelových svazků.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace